Kokoro Smaki Japonii oraz Kitoku Shinryo z Japonii…

Kokoro Smaki Japonii oraz Kitoku Shinryo z Japonii…

… za odnalezienie nas i pomoc w opiece nad naszymi gośćmi!

Chcielibyśmy podziękować firmie KOKORO, która odnalazła nasz Dom i w imieniu firmy Kitoku Shinryo z Japonii, przekazała na rzecz naszych gości darowiznę pieniężną, oraz wsparła dodatkowo naszych podopiecznych swoimi produktami. Każde wsparcie jest dla nas na wagę złota, a gdy ktoś kogo jeszcze nie znamy dzwoni do nas i mówi, że chciałby pomóc, jest to zawsze dla nas wyjątkowo wzruszające!

Дякую!

Bardzo dziękujemy firmie Kitoku Shinryo z Japonii, która zdecydowała, że chce wesprzeć działalność pomocową dla uchodźców z Ukrainy w Polsce, przekazując nam darowiznę pieniężną. Nieustannie jesteśmy pod wrażeniem, że firmy i osoby prywatne z całego świata decydują się nieść pomoc w tej strasznej sytuacji choć ma ona miejsce tak daleko od nich. Dziękujemy, że są Państwo z nami.

Darowizna od Kitoku Shinryo pozwoli nam zamówić lekarza do domu gdy któreś z najmniejszych dzieci będzie chore, zabrać dzieci do dentysty, a także na wiele innych, potrzebnych działań jak choćby wymiana zepsutych barierek. Możemy bardzo dużo zdziałać dzięki takiej pomocy!

Дякую za Waszą darowiznę i zaangażowanie

I prosimy – mówcie o nas całemu światu, bo my każdego dnia walczymy o lepsze życie dla naszych gościń i ich dzieci.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *